آریا باربیکیو

درباره ما

گروه صنعتی آریا با بیش از 20 سال سابقه تولید در زمینه طراحی و ساخت کباب پز و باربیکیو با استفاده از فناوری روز جهت تولید انواع باربیکیو و کباب پزهای گازی و ذغالی در خدمت شما عزیزان می باشد.

متریال اولیه شرکت آریا از بهترین های موجود در بازار می باشد و از بالاترین کیفیت برخوردار است. کلیه محصولات شرکت تولیدی آریا پس از تولید توسط متخصصین مورد تست و آزمایش قرار گرفته است. پس تایید نهایی به بازار عرضه و به فروش می رسند.

شرکت آریا همواره محصولی با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی تولید کرده است. در تمامی محصولات آریا نیاز مشتریان در نظر گرفته شده است که از این طریق موفق به جلب رضایت مشتریان خود شده است. رضایت مشتری جز الویت های ما می باشد و بی شک این رضایت تها با کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین ارائه محصولات مدرن با ایمنی بالاخدمات پس از فروش میسر می شود.

طراحی باربیکیو آریا

طراحی درب باربیکیوهای آریا کاملا متفاوت و منحصر به فرد است به گونه ای که یکی از دستاوردهای افتخار آمیز این گروه به شمار می رود.درب پیانویی علاوه بر زیبایی منحصر به فرد، باعث سهولت در کباب و گریل کردن مواد غذایی می شود. طراحی این درب به گونه ای است که اگر حرارت بالا باشد و درب آن نیز بسته باشد به هیچ عنوان رقص شعله دیده نمی شود و سوخت همچنان آبمی ماند.  مزیت را مدیون کادر مجرب و توانایی گروه صنعتی آریا می باشد.